Co to jest Lean Drug i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

Czy słyszałeś o purpurowym drinku? Co to jest chudy narkotyk? Są to terminy, które są teraz używane dość powszechnie w młodszych ludzi. Jeśli je słyszysz, lub jeśli ich używasz, być może nadszedł czas, aby szukać narkotyków i leczenia alkoholowego, którego potrzebujesz. W The Right Step mamy zasoby, aby pomóc Ci znaleźć niezbędne wsparcie.

Czym jest sam narkotyk Lean?

Lean to termin używany do opisania nielegalnej substancji. Substancja ta jest wytwarzana poprzez połączenie syropu na kaszel z kodeiną z innymi przedmiotami, w tym cukierkami i napojami gazowanymi. Kodeina jest substancją silnie uzależniającą. Używana może wywoływać uczucie euforii. Pochodzi z rośliny maku opiumowego, co sprawia, że jest bardzo podobna do innych narkotyków, takich jak morfina. W porównaniu do tradycyjnych opioidów, chociaż, chudy jest słabszy. Jest jednak bardzo uzależniający, a przy stałym zażywaniu może powodować uszkodzenia ciała i sposobu funkcjonowania mózgu.

Co Lean robi z Twoim ciałem

Co jest w stanie zrobić z Tobą chudy narkotyk, znany również jako brudny sprite i sizzurp? Jak wszystkie opioidy, jest w stanie przekierować obszar mózgu, który kontroluje przyjemność. Po jego spożyciu czujesz się dobrze. Możesz nawet czuć się zrelaksowany. Jednak, ponieważ wydaje się to tak proste, wiele osób nie wie, jak to może być niebezpieczne.

Lean zaczyna działać i zapewnia te efekty w ciągu 30 do 45 minut. Jednak niektóre produkty zawierają znacznie większą ilość kodeiny niż inne. Często może zawierać nawet 25 razy więcej kodeiny niż jest to zalecane w leczeniu chorób. To sprawia, że jest bardziej prawdopodobne, aby spowodować szybszy początek. Haj, który tworzy, może trwać nawet sześć godzin.

Jeśli dana osoba używa lean często lub w dużych dawkach, może od razu zauważyć zmiany. W innych przypadkach szkody pojawiają się na dłuższą metę i trudno je zauważyć. Istnieją jednak konsekwencje picia lean, w tym:

  • Spowolnione tętno Zawroty głowy Przyrost masy ciała Zwiększone ryzyko infekcji Utrata pamięci i zaciemnienie Spowolniony oddech Próchnica zębów Napady drgawek Halucynacje

Istnieje wiele osób, które padły ofiarą tego typu narkotyków. Co chudy narkotyk zrobi z tobą? W niektórych sytuacjach, może to prowadzić do nagromadzenia tolerancji. W takich przypadkach, osoba musi używać coraz więcej kodeiny, aby uzyskać ten sam efekt. Gdy tak się dzieje, neuroprzekaźniki w mózgu, które pomagają przekazywać wiadomości, przestają działać normalnie. Stają się one uzależnione od leku. Możliwe jest przedawkowanie tego narkotyku.

Co robić, jeśli jesteś uzależniony?

Co robi z Tobą teraz chudy narkotyk? Czy czujesz się tak, jakbyś musiał go zażyć? Jeśli masz tego typu uzależnienie, możesz potrzebować opieki, podobnie jak w przypadku leczenia uzależnienia od heroiny, aby Ci pomóc. Dla większości ludzi, to zaczyna się od leczenia detox narkotyków, gdzie Twoje zdrowie jest monitorowane jak narkotyk jest usuwany z systemu. Stąd możesz potrzebować intensywnej terapii w ramach programu leczenia stacjonarnego. Jest jasne, że jest to niebezpieczny narkotyk i należy go unikać. Jeśli używasz go teraz, poszukaj leczenia z naszego zespołu, aby pomóc Ci uniknąć długoterminowych konsekwencji.